• Kącik kulinarny

• 22.02.2023 09:24
          • W ramach Tygodnia Języków Obcych w dniu 8.02.2023 klasy I E, I D i II E przygotowały kącik kulinarny, gdzie można było spróbować potraw z różnych zakątków świata. Wrażenia niezapomniane!

• Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu

• 22.01.2023 20:16
          • 27 stycznia przypada Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu. Klasa 2C wraz z panią Mariola Pilarz odwiedziła wystawę poświęcona  rodzinom, które ratowały Żydów przed Zagładą. Wystawa nosi tytuł „Między życiem a śmiercią” i eksponowana jest w Muzeum Narodowym Przełomy.  Młodzież miała okazję zapoznać się z historiami różnych rodzin żydowskich ukrywanych w ponad 10 różnych krajach Europy. Przy okazji odbyła ciekawa lekcja historii, któr pomogła dostrzec zróżnicowane podejście nazistów do narodów pomagających ocalić ludność żydowską.
          • Dzień ulubionego bohatera

• 02.11.2022 10:39
          • 28 października br. obchodziliśmy Dzień ulubionego bohatera. Najciekawiej przebrani uczniowie pozowali do wspólnego zdjęcia ...